Przekroczyliśmy 200 ton i ciągle liczymy

Przekroczyliśmy 200 ton i ciągle liczymy

Akcje sprzątania w ramach 3. edycji Operacji Czysta Rzeka już za nami. Czekamy jeszcze na ostatnie raporty, ale już wiemy, że w tym roku zebraliśmy ponad 200 ton różnych odpadów. To dane z 283 z 343 akcji. 

Bez wątpienia więc możemy pogratulować Wam ogromu dobrej roboty, która wykonaliście na rzecz przyrody i miejsc,  w których mieszkacie, są Wam bliskie, zależy Wam na utrzymaniu ich w czystości. Cieszy nas, że udało nam się sprostać Waszym chęciom do sprzątania rzek i okolic w całej Polsce. Do dziś otrzymujemy telefony, czy możecie jeszcze posprzątać. Odpowiedź jest jedna: TAK!

3. edycja Operacji Czysta Rzeka skończyła się, ale można sprzątać dalej – indywidualnie lub przyłączać się do innych podobnych akcji.

Bierz śmieci w swoje ręce, kiedy je widzisz

Zależy nam na tym, aby zaangażowanie w troskę o przyrodę stało się codziennym nawykiem. Akcje sprzątania w ramach Operacji Czysta Rzeka już za nami, ale zachęcamy, aby o czystość rzek i okolic dbać nie tylko w czasie naszej aktywności. Bądźcie czujni i zaangażowani, a my na pewno się Wam przypomnimy. usłyszycie o nas już tego lata.

Do zobaczenia nad czystą rzeką!