Wielki finał za nami!

Wielki finał za nami!

17 kwietnia 3076 wolontariuszy wzięło udział w 202 akcjach sprzątania w całej Polsce. Wielkie porządki odbyły się nad rzekami i jeziorami, w lasach i miejscowościach w 14 województwach. Sprzątaliśmy z zaangażowaniem, niezależnie od warunków pogodowych.

Prezent na Dzień Ziemi

Cieszymy się, że przyroda będzie mogła „odetchnąć” w swoje święto. Co prawda Dzień Ziemi obchodzimy 22 kwietnia, ale już w sobotę Operacja Czysta Rzeka podarowała naturze prezent w postaci pozbieranych i odebranych śmieci. Dziękujemy wszystkim, którzy swoją odpowiedzialną i świadomą postawą zdecydowali się wziąć udział w 3. edycji naszej inicjatywy. Dzięki temu jesteśmy największym sprzątającym pospolitym ruszeniem w Polsce.

O świat bez śmieci dbamy na co dzień

Budujemy ekologiczne postawy. Chcemy, aby zaangażowanie w troskę o przyrodę stało się codziennym nawykiem. Mimo iż skończyła się kolejna edycja Operacji Czysta Rzeka to zachęcamy, aby o czystość wokół nas dbać dla nas samych i dla przyszłych pokoleń. Będziemy o tym przypominać.

Spotykajmy się na łonie natury! Bez śmieci 🙂

Liczby Operacji Rzeka 2021

Na podsumowanie pełne dotyczące naszych akcji musimy jeszcze chwilę poczekać. Dane z ponad 200 sztabów wciąż spływają. Już wiemy, że zebraliśmy ponad 42 tony śmieci, a są to dane jedynie z 67 z 343 akcji.

Więcej informacji podamy wkrótce.