Akcja Aplikacja

Najbliższy weekend 8-10 kwietnia chcemy poświęcić na czyszczenie miejsc oznaczonych w naszej aplikacji Operacja Czysta Rzeka.
Kilka miesięcy temu ruszyliśmy z aplikacją Czysta Rzeka, która umożliwia oznaczanie dzikich wysypisk śmieci w całej Polsce. Udało nam się dzięki temu namierzyć wiele miejsc, które wymagają posprzątania. Jeden weekend tegorocznej akcji Operacja Czysta Rzeka przeznaczymy na sprzątanie wybranych miejsc oznaczonych w aplikacji. 
Po posprzątaniu miejsca należy oznaczyć jako posprzątane. 

Jeśli nie znacie jeszcze naszej aplikacji, koniecznie zajrzyjcie do Sklepu Play lub App Store i pobierzcie ją na telefon. Wspólnie stwórzmy mapę miejsc wymagających posprzątania i zadbajmy o Ziemię. Lokalizacje można dodawać przez cały rok. 

W dniach 8-10 kwietnia 2022 ,,Akcja Aplikacja” realizowana jest z naszym przyjacielem Dominikiem Dobrowolskim (Cycling Recycling), który jest autorem i liderem projektu ,,Kręci nas Recycling”. Działania w ramach tego projektu realizowane są w dniach 22 marca-22 kwietnia 2022, a wszystkie akcje można śledzić na stronie internetowej https://www.oponeo.pl/kreci-nas-recykling.