Kolejne porządki z partnerami

Nie ustajemy w walce ze śmieciami, bo niestety wciąż znajdujemy miejsca, które należy posprzątać. W maju pomagają nam w tym nasi partnerzy. Kolejne porządki zrobią z nami: Forte Plus, Fundacja Inter Cars i ​SEGRO.

W piątek (19 maja) spotykamy się z Forte Plus – Sponsorem Oficjalnym tegorocznej. Grupa piesza posprząta okolice Zalewu Zemborzyckiego, a grupa kajakowa – brzegi Bystrzycy.

Miejsce startu akcji pieszej.

W sobotę (20 majaFundacja Inter Cars – Główny Partner 5. edycji wraz z pracownikami Grupy Inter Cars i ich rodzinami przeprowadzi porządki w podziele na kilka grup. Dwie grupy kajakowe spłyną w dwóch odcinkach Wkry, zbierając zalegające w wodzie odpady. Grupa piesza natomiast posprząta brzegi rzeki i okolice Cieksyna. Z kolei grupa rodzinna z dziećmi weźmie udział w edukacyjnej grze terenowej.

​Miejsce spotkania.

Po weekendzie w poniedziałek (22 maja) pracownicy firmy SEGRO, która jest z nami już po raz trzeci, pojawią się nad Wisłą, by oczyścić okolice Mostu Poniatowskiego w Warszawie, natomiast we wtorek (23 maja) kolejna ekipa SEGRO posprząta Jezioro Swarzędzkie w Poznaniu.

Spotykamy się z naszymi partnerami, by razem posprzątać ważne dla nich okolice.

Iza Sałamacha

Rzeczniczka prasowa Operacja Czysta Rzeka
609 900 492

Pobierz jako

Udostępnij

Załączniki