Operacja Czysta Rzeka – ruszają akcje z partnerami

Zakończyła się edycja wiosenna, rozpoczęła letnia. Ruszają także akcje sprzątania w partnerami. Wezmą w nich udział przede wszystkim pracownicy firm wspierających Operację Czysta Rzeka.

Pierwsze akcje rozpoczną się już w ten weekend. Sprzątanie odbywać się będzie w plenerze, ale także z poziomu kajaka.

W piątek 12 maja z firmą Prologis, która jest Sponsorem Sztabu Głównego posprzątamy rzekę Świder. To już kolejna akcja z tym partnerem, który wspiera nas drugi rok. Tradycyjnie już podzielimy się na dwie grupy: kajakową oraz grupę pieszą.

Z wolontariuszami firmy spotkamy się o godz. 12 tutaj, skąd część osób spłynie na kajakach, a grupa piesza pojedzie do miejscowości Emów i tam posprząta.

W sobotę 13 maja z marką Dafi oraz z zaproszonymi partnerami i gośćmi posprzątamy od godz. 11 w Warszawie brzeg Wisły po praskiej stronie od Mostu Poniatowskiego. Marka Dafi jest Sponsorem Strategicznym tegorocznej edycji Operacji Czysta Rzeka. Spotykamy się po raz pierwszy na wspólnej akcji w plenerze i mamy nadzieję na efektywne porządki na łonie natury. Miejsce zbiórki tutaj.

Tuż po weekendzie, czyli w poniedziałek 15 maja ruszymy na Warmię, by z Dobrą Energią Dla Olsztyna – naszym Partnerem Wspierającym, posprzątać Jezioro Trackie w Olsztynie. W ubiegłym roku z pracownikami tej firmy oraz zaproszonymi gośćmi robiliśmy porządki nad jeziorem Skanda. Jesteśmy ciekawi, jak sprzątanie przebiegnie tym razem.

Z Dobrą Energią dla Olsztyna widzimy się o godz. 12 tutaj.

Jeśli jesteś przedstawicielem mediów lokalnych, zapraszamy do odwiedzenia nas podczas akcji z partnerami. Chętnie opowiemy, dlaczego i kogo angażujemy w Operację Czysta Rzeka.

Iza Sałamacha

Rzeczniczka prasowa Operacja Czysta Rzeka
609 900 492

Pobierz jako

Udostępnij

Załączniki