Hotelowy Tydzień Ziemi 19-26.04.2024

Z okazji Tygodnia Ziemi zapraszamy hotele, pracowników i gości do robienia porządków na łonie natury. Między 19 a 26 kwietnia zorganizujcie akcję sprzątania najbliższej okolicy, otoczenia hotelu, parku, lasu, miejscowości, terenu nad rzeką, jeziorem, morzem.

Wasze zaangażowanie to najlepszy prezent dla naszej planety, dla Was samych  – odpoczywania w pięknych, czystych i nieskażonych okolicznościach przyrody, ale także dla przyszłych pokoleń – poprzez dbanie o te miejsca.

Zapraszamy Was do dołączenia do Operacji Czysta Rzeka i przeprowadzenia akcji, a my dostarczymy Wam niezbędne do sprzątania worki i rękawice.

Skontaktujcie się z nami, jeśli interesuje Was:

  • założenie sztabu dla gości – rzeka@operacjarzeka.pl lub infolinia 22 290 20 40 czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-20
  • założenie sztabu firmowego (zaangażowanie pracowników w ramach strategii ESG) –m.kalinowski@operacjarzeka.pl lub tel. 607 945 139

Pamiętajcie o oznaczeniu nazwy sztabu „HTZ”, np. “HTZ porządki nad Wartą”!

19 kwietnia będzie także emitowany webinar, gdzie o 11:00 wraz z Lindą Terzić opowiemy o naszych działaniach z perspektywy Arche Nałęczów – “Sanatorium Milicyjne” i organizatora akcji, tak aby w przyszłości zachęcić hotelarzy do tej i innych akcji na rzecz ochrony środowiska.

Poniżej link do zapisywania się:
https://lnkd.in/d9z-tQpf