Kärcher – ŁUKASZ PALCZAK

Woda to cenny, być może najcenniejszy zasób, jaki istnieje. W Kärcher “Razem działamy dla czystego świata” to dla nas naturalne, bo nasze produkty służą czystości i czyszczeniu.  Nasze urządzenia czyszczące projektujemy tak, by oszczędzały wodę. Cały czas pracujemy nad kolejnymi innowacjami, które pomagają oszczędzać ten drogocenny zasób.

W Kärcher rozumiemy nasze zobowiązania wobec środowiska, o wiele szerzej, niż oferowanie najlepszych na rynku urządzeń i rozwiązań. Chcemy czynić świat lepszym miejscem, również poprzez ambitne projekty dotyczące czystości i środowiska. Nasi pracownicy wielokrotnie podczas wcześniejszych inicjatyw pokazali, że zaangażowanie społeczne i dbanie o wspólną przestrzeń są dla nas ważne.

W 2023 roku w akcję „Kärcher Cleanup Days” zaangażowało się ponad 500 naszych pracowników w 20 krajach. Ta zgrana ekipa zajęła się wyczyszczeniem brzegów rzek a także  plaż z zanieczyszczeń, plastikowych opakowań i śmieci.

Sytuacja w jakiej znajdują się polskie rzeki jest w ostatnim czasie ważnym przedmiotem debaty publicznej. Chcemy działać na rzecz poprawy stanu polskich rzek, dlatego dołączamy do szóstej edycji projektu „Operacja Czysta Rzeka” i zachęcamy wszystkich, którym los polskich rzek nie jest obojętny do wzięcia udziału w tym projekcie. Razem możemy zdziałać więcej i chronić nasze rzeki dla dobra przyszłych pokoleń.

Łukasz Palczak, Dyrektor Produktu i Marketingu w Kärcher Sp. z o. o.