Operacja Rzeka w KATO Urban Corner

Zastanawiałeś się na tym, czy sprzątaniem można uratować świat. Weź sprawy w swoje ręce i posprzątaj z nami Katowice. W Kato Urban Corner powiemy kłów kilka o Operacji Czysta Rzeka”, zorganizujemy mini warsztaty i akcję sprzątania w mieście.

Na spotkaniu opowiemy, czym jest Operacja Czysta Rzeka. Przedstawimy się, pokażemy, co robimy, zadamy kilka pytań i mamy nadzieję – zainspirujemy do ekologicznych zachowań na łonie natury i nie tylko, a na koniec zabierzemy Was na miasto, by posprzątać. Od zbierania śmieci jesteśmy specjalistami. Działamy od 4 lat, do tej pory zebraliśmy ponad 500 ton odpadów, zachęciliśmy ponad 15 tys. ludzi, by poświęcili swój czas do robienia porządków w swojej okolicy. Zapraszamy i Was, abyście zrobili to z nami w Katowicach! Zastanawiałeś się na tym, czy sprzątaniem można uratować świat. Weź sprawy w swoje ręce i posprzątaj z nami Katowice. W ramach w Kato Urban Corner powiemy kłów kilka o Operacji Czysta Rzeka”, zorganizujemy mini warsztaty i akcję sprzątania w mieście.

Zapraszamy: każdego, całe rodziny. Ubierzcie się wygodnie, w rzeczy które mogą się pobrudzić.

Prowadzący: Izabela Sałamacha, Daniel Parol

Iza – rzeczniczka prasowa Operacji Czysta Rzeka, ekspertka od komunikacji i CSR, pasjonatka startupów pozytywnych społecznie.

Daniel – jeden z pomysłodawców Operacji Czysta Rzeka, redaktor naczelny magazynu „Kraina Bugu” – nazywanego National Geographic Polski Wschodniej.

Rejestracja tutaj

Kiedy: 24 sierpnia godz. 16-19

Gdzie: KATO Urban Corner, róg ul. Pocztowej i Młyńskiej w Katowicach

Kato Urban Corner to centrum wiedzy o Celach Zrównoważonego Rozwoju. Operacja Rzeka realizuje co najmniej 2 z nich. Na spotkaniu dowiecie się, które i w jaki sposób.

Do zobaczenia!