Podsumowanie 5 edycji Operacji Czysta Rzeka w Czeremsze

W drugi weekend stycznia, udaliśmy się do Czeremchy, aby podsumować 5 edycję Operacji Czysta Rzeka. Oprócz zebrań sztabowych, mieliśmy także okazję do integracji, wycieczek po zimowym Podlasiu, oraz uczestnictwa w Małance – juliańskiej nocy sylwestrowej.

W dniach 12-15.01. spotkaliśmy się w gronie członków Sztabu Głównego, w celu analizy ubiegłorocznych działań OCR. Mamy za sobą kilkugodzinne, owocne dyskusje, podczas których wymieniliśmy się spostrzeżeniami na temat piątej edycji Operacji Czysta Rzeka. Omówiliśmy także plany na bieżący rok. Na co dzień działamy zdalnie, gdyż nasz zespół stanowią osoby zamieszkujące praktycznie wszystkie części Polski. Wyjazd na Podlasie był dla nas miłą okazją do spotkania na żywo.

W sobotę udaliśmy się na zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych. Byliśmy m.in. w Mielniku, Koterce, Hajnówce, Białowieży. Doświadczyliśmy prawdziwej, śnieżnej zimy. Oprócz rzek w mroźnym wydaniu, podziwialiśmy także żubry. Wieczorem zaś uczestniczyliśmy w Małance – juliańskiej nocy sylwestrowej zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Czeremsze. Świetną muzykę zapewnił folkowy zespół Czeremszyna. Bawiliśmy się wyśmienicie!

Wspólny weekend pozytywnie wpłynął na nasze nastroje 🙂 Chcielibyśmy podziękować GOK w Czeremsze, właścicielom Gościńca Szpakówka oraz Grupie ARCHE SIEDLISKO. Nie możemy się doczekać wiosennych działań w terenie. 1 marca startujemy z szóstą edycją Operacji Czysta Rzeka. Do zobaczenia!