Przystań Czysta Rzeka wystartowała

Społeczność Operacji Czysta Rzeka tworzą ludzie i podmioty, które troszczą się o swoje otoczenie. Wśród nich pojawia się wiele wypożyczalni sprzętu wodnego oraz innych aktywnych nad wodą organizacji, szanujących środowisko. Z myślą o nich uruchomiliśmy Przystań Czysta Rzeka! 

Przystań Czysta Rzeka to sieć odpowiedzialnych społecznie i środowiskowo firm oraz organizacji dbających o czystość szczególnie cennych przyrodniczo, krajobrazowo i turystycznie obszarów. Uczestnictwo w programie to znak jakości, który potwierdza, że dana wypożyczalnia lub inne miejsce szanuje naturę i stara się zachowywać ją w jak najlepszym stanie. W ten sposób chcemy promować podmioty dbające o swoje otoczenie oraz współtworzyć społeczność opartą na szacunku dla przyrody. Wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy potrafią docenić nasze wspólne bogactwo i stawiają na konkretne prośrodowiskowe działania.

Program ma charakter otwarty. Jeśli znasz firmy, które podzielają te same, co my, wartości, zarekomenduj ich. Jeśli sam prowadzisz taką działalność, zapraszamy do kontaktu! Razem stworzymy mapę przyjaznych środowisku Przystani Czysta Rzeka.

Szczegóły nt. programu znajdziesz tutaj