Spotkajmy się nad Wisłą

Ponad 20 sztabów posprząta brzegi Wisły w Warszawie – to nasz plan na 22 kwietnia. Wraz z Zarządem Zieleni Warszawy, Dzielnicą Wisła i Pawilonem Edukacyjnym “Kamień” zapraszamy do wspólnego świętowania Światowego Dnia Ziemi nad królową polskich rzek! 

Akcja Główna będzie odbywać się w wytyczonych ponad 20 odcinkach po obu warszawskich brzegach Wisły od Mostu Południowego do Młocin. Można będzie dołączyć do sprzątania wybranej lokalizacji, zapisując się do akcji poprzez nasz system rejestracyjny. Swoje własne sztaby będą mieć również nasi partnerzy. Poniżej przedstawiamy Wam szczegółowy wykaz miejsc, które będziemy uwalniać od śmieci.

Sztaby po prawej stronie Wisły:

 

Sztaby po lewej stronie Wisły:

 

Po sprzątaniu zapraszamy do Miasteczka OCR/Pawilonu Edukacyjnego Kamień, czyli rekreacyjnej przestrzeni, w której będą na Was czekać poczęstunek, występ DJ’a Krzaku oraz leżaki – wszystko na ul. Wybrzeże Puckie 1. Będziemy mogli się poznać i zrelaksować po wymagających porządkach. Obok Miasteczka znajdzie się także zapewniony przez firmę ASEKOL PL punkt odbioru elektrośmieci, w którym będzie można bezpiecznie pozbyć się wszelkiego zużytego sprzętu działającego na prąd lub baterie. 

Jak zawsze możecie liczyć na worki i rękawice oraz wsparcie liderów, którzy będą czuwali nad przebiegiem akcji w terenie.

Do zobaczenia nad rzeką!

 

Harmonogram imprezy: 

10:00  – otwarcie Miasteczka OCR dla uczestników 

12:00 – zbiórka w miejscach akcji i początek sprzątania  

12:00-14:00 – akcje sprzątania 

13:00 – 15:00 – spotkanie w Miasteczku dla osób, które już posprzątały 

17:00 – zakończenie