Startujemy za miesiąc!

Już za moment spotkamy się przy wspólnych porządkach w plenerze. 6. edycja Operacji Czysta Rzeka rusza 1 marca!

Do otwarcia rejestracji pozostał miesiąc! Sztab Główny pracuje na pełnych obrotach. Trwają ostatnie szlify przed startem: testujemy system, planujemy komunikację, uzupełniamy pakiety, porządkujemy media społecznościowe. Robimy wszystko co w naszej mocy, by 1 marca ponownie wystartować z najpiękniejszą akcją sprzątania w Polsce.

Ubiegły sezon przerósł nasze oczekiwania. Wspólnie zebraliśmy 375 ton śmieci! W 671 akcjach sprzątania wzięło udział ponad 20648 uczestników. W ramach działań OCR założono 510 sztabów na terenie całego kraju. Jak będzie w tym roku? Czy będziecie z nami?

Przypominamy: rejestracja rusza 1 marca na naszej stronie internetowej. Jak co roku, każdy z Was będzie mógł założyć swój sztab lub wziąć udział jako uczestnik dowolnej akcji. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą aplikacją mobilną, w której w prosty sposób możecie oznaczyć zaśmiecone miejsca napotkane podczas wiosennych spacerów. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktowania się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Jesteśmy dostępni pod adresem rzeka@operacjarzeka.pl i numerem telefonu: +48 22 290 20 40.

Do zobaczenia nad rzeką!

Nasza strona używa plików cookie (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych, więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności