DHOSTING.PL – RAFAŁ KUŚMIDER

Akcję „Operacja Czysta Rzeka” uważam za potrzebną i mającą realny wpływ na polepszenie jakości naszego środowiska. Wierzę również, że nawet małe zmiany w codziennym życiu mogą przynieść ogromne rezultaty w poprawie stanu naszej planety.


Dlatego jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży hostingowej, która stawia na rozwój zgodnie z ekologicznym duchem czasu, postanowiliśmy wesprzeć inicjatywę, której idee są nam bardzo bliskie. Do akcji włączyliśmy się poprzez udostępnienie infrastruktury serwerowej i jestem przekonany, że nasze technologiczne wsparcie pozwoli na sprawne oraz bezpieczne funkcjonowanie strony internetowej Operacji Czysta Rzeka, która stanowi istotny element w promowaniu idei ochrony środowiska.
Mam również nadzieję, że nasz udział w kampanii zwiększy świadomość ekologiczną wśród naszych klientów i partnerów biznesowych.

Trzymam kciuki za dalszy rozwój akcji „Operacja Czysta Rzeka” i życzę powodzenia!

Rafał Kuśmider, CEO dhosting.pl

Nasza strona używa plików cookie (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych, więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności